Kalk Gidelim’de 4 kafadar ortalığı karıştırıyor

143

TRT 1 ekranlarının aile komedi dizi olarak yayınlanan Kalk Gidelim izleyicisine kahkaha dolu anlar yaşatırken unutulmaya yüz tutmuş eski mahalle ortamlarını sunduğu dizinin bu hafta yüz üçüncü bölümü ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim adlı sevilen dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde neler yaşanacak?

Seyfettin’e Sümbül konusunda tam inanmak üzere iken Sevda tam bu esnada Saffet yazılı bir forma bulması üzerine her şey bir anda sil baştana döner. Seyfettin çıkmaza girdiği bu olaylardan kurtulmak için çareler aramaya başlar. Sevda artık tam bir ikilem yaşamaktadır. Sümbül’ün söyledikleri mi yoksa Seyfettin’in söyledikleri mi doğru diyerek kafasında defalarca gel gitler yaşamaktadır. Seyfettin ise Sevda’yı kaybetmenin korkusu yüzünden çaresizce arasını düzeltmek ve ikna etmek için çabalamaya devam eder.

İnsaf, Şakir, Efe ve Ercan girdikleri markette tesadüfen bir soyguna denk gelmişlerdir. Polislerin kendilerini soyguncu olarak düşündüklerine karar veren 4 kafadar kendilerini her yerde aradıklarını düşündükleri polislerden kurtulmanın yollarını ararken komik olaylara sebep olurlar.

Meryem Ercan’a yeni bir sürpriz yapma peşindedir. Ama hesaba katmadığı bir şey vardır bu sürprizin sonunda Meryem’inde beklemediği bir şeyler olacaktır. Peki bu sürpriz neden hem kendisine hem Ercan’a beklemediği şeyler yaratacak bir şeydir.

Meryem evde sabah kahvaltısı için yumurtalı ekmek yapmaya karar verir. Ama bu yumurtalı ekmek bir evi ne kadar karıştırabilir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.