Serdar Ortaç vasiyetini açıkladı

149

Ülkemizde koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların sosyal mesafeleri koruması ve virüsün bulaşmasını engellemek amacıyla ülke genelinde tüm etkinlikler iptal edildi. Serdar Ortaç’ın telefonla bağlandığı 2.Sayfa adlı programda bir açıklama yaparak “ daha önce anlaştığı konser ve organizasyonlardan etkilenen ve yeni aldığı evi için aylık 120 bin lira kira ödediği için ekonomik olarak zorluklar yaşadığını” belirterek samimi açıklamalarda bulundu.

Serdar Ortaç görüntülü arama ile katıldığı programda “30 yıldır sahnelerdeyim ama köşede 1 kuruş param yok. Bir dönem Büyükada’yı alacak kadar param vardı. Nereye koyacağımı bile düşünmekten rahatsız olurdum. Ama o para ne işe yarar arkada güzel bir şey bırakmadıktan sonra. İnsan ölürken arkasında güzel eserler bırakmalı” dedi.

Ünlü sanatçı borçlarından bahsederken” Her şeyin farkına sıkıntı çekmeye başlayınca varıyorsun. Dün aldığım ev kredimi taksitlendirdim. İhtiyacım olmasa o taksitlendirmenin önemini anlayamayacaktım. Allah nasip ederse yine kazanmaya devam edeceğim ama bu sefer kazandıklarımla ne yapacağımı biliyorum. Yeni evim için 5 milyon lira kredi aldım ve bunun için her ay 118 bin lira ödüyorum. Sadece onunla bitmiyor ki aylık masrafım yaklaşık 400-500 bin lira civarında masrafım var. Boşandığım eşimin bu ay nafakasını dahi ödeyemedim. Hoş o nafakaya gelene kadar yanımda çalışan insanlar ve onların aileleri var. Ben ölünce yanımda çalışanlara İstinye tepesinde 30 milyon lira civarında değeri olan evimi onlara bağışlayacağım. Ben öldükten sonra bari rahat bir şekilde yaşasınlar” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.