Tozkoparan’da saatli evde büyük buluşma

386

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan adlı dizi ailelerin çocuklar ile birlikte izlediği dizilerin en başında yer almaya devam ediyor. Tozkoparan bu hafta 53.bölümü ile ekranlara geliyor.

Tozkoparan’ın 5 Nisan Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Taşa büyük uğraşlar sonucu Tozkoparanlar kavuşmuş olmalarına rağmen sorunlar devam etmeye devam edecektir. Taşı alarak Salih Usta’nın evine dönen Mavi Ay evde Cezeri’nin makinesinin ortada olmadığını fark eder. Makinanın olduğu yere makinayı alanlar kuzgun tüyü bırakmışlardır. Tozkoparanlar hemen toplanarak bu olayın arkasında kimlerin olduğunun mütealasını yapmaya başlarlar. Kaya ve adamların peşine büyükler düşerken Mavi Ay cep telefonuna gelen bir mesajı okuduğunda bu işin arkasında Karayel’in olduğunu anlar.

Mavi Ay’a durumu büyüklere haber vermesi durumunda makinayı bozacağını söyleyen Karayel Mavi Ay’ı zor durumda bırakır. Artık Mavi Ay makinayı geri almak için büyüklere haber vermeden bu sorunu çözmek zorundadır ve yanındakilerle birlikte saatli eve Karayel ile yüzleşmek için gider.

Saatli ev hakkında anlatılan efsaneler hem Mavi At hem Karayel üyelerini çok korkutur. Mete ve Sinan tek başlarına eve girerek evin içinde bulunan guguklu saati almak için harekete geçerler. Guguklu saati ilk alacak olan aynı zamanda Cezeri’nin makinasının da sahibi olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.