Benim Adım Melek’te sürpriz evlilik teklifi

144

Hikayesi ile izleyicisini kendisine hayran bırakan ve duygu dolu anlar yaşatan TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Benim Adım Melek” adlı dizi yirmi yedinci bölümü ile ekranlara geliyor. Yirmi yedinci bölümü yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizinin yeni bölümlerinde neler yaşanacak?

En başından beri hayalinin peşinden koşmayı kendisine hedef tutan Kerem sonunda sözleşmeye imzayı atmıştır. Seyran’a sürpriz bir evlilik teklifi hazırlığında olan Mithat bu düşüncesini sonunda hayata geçirmeye karar verir. Peki Mithat’ın bu sürpriz evlilik teklifine Seyhan ne cevap verecektir?

Bağ evinde herkes ikizlerin yaş günü için toplanmaya başlarlar. Yıllar önce Melek’ten gizli olarak yapılan bu eve ilk kez adımını atacak olan Melek neler hissedecektir. Cumali artık her şeyi kendi içinde yaşamaya karar vermiştir. Hiçbir şeyini kimse ile paylaşmama kararı alan Cumali en yakın dostu ile yan yana yürürken yüreğine nasıl bir yük emanet edecektir.

Kerem’in imzaladığı sözleşmenin detaylarında neler vardır? Ve bu sözleşme gerçekten Kerem’i peşinden koştuğu hayaline kavuşturacak mıdır? Yoksa yine Kerem’i büyük bir hüsran mı bekliyor? Mithat’ın Seyran’a yaptığı sürpriz evlilik teklifi başkalarını rahatsız edecek midir?  Melek kendisinden bu evi neden yıllarca gizli sakladıklarını öğrenebilecek midir? Cumali neden böyle bir karar almıştır, ve bu kararının arkasında ne kadar durabilecektir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yirmi yedinci bölümü yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizide olacak…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.