Benim Adım Melek’te Kenan’ın evlat acısı

251

TRT 1 ekranlarında işlediği konusu ile izleyicisine duygu dolu anlar yaşatmaya devam eden “Benim Adım Melek” yirmi altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

Benim Adım Melek adlı dizinin yeni bölümünde neler olacak…

Telsizden gelen silah sesiyle Melek büyük bir şok yaşar. Ömer tesadüfen Defne’nin operasyona dahil olduğunu hastane odasında öğrenince perişan olur. Evlilik için gün sayan Mithat, Seyran’ın Erdal ile yaşadığı sorundan bihaberdir. Kadriye’ye yüzük almak için kuyumcuya giden Mahmut burada Mithat’ın da bir yüzük aldığını öğrenince hemen Zeynel’in yanına gider. Zeynel hayatı boyunca en yakın dostu olarak gördüğü Mahmut’u satmaz.

Kerem için Nurullah ile görüşen Seyitali’nin bu hamlesi sonrasında bu sefer de Nurullah Kerem’i çağırır.

Telsizden gelen ve Melek’i şoka uğratan silah sesi sonrasında ne olmuştur?  Nurullah ile görüşmeye giden Kerem kendisine teklif edilen sözleşmeye imza atacak mıdır? Melek ve çocukları tekrar Adana’ya taşınacaklar mı?

Kenan oğlunu kaybetmiştir ve artık onun için her şey bir anda değişmiştir. Artık kafasında kurduğu tüm kötü planları deveye koyma vakti gelmiştir. Kötü planları devreye sokarken bu kez yanında en yakın dostu Alpay’da olacaktır. Tıpkı çocukluklarında olduğu gibi…

Bu hafta izleyicisini soluksuz bir bölümün beklediği “Benim Adım Melek” adlı dizinin bu haftaki bölümünde kırılma noktası Kenan’ın yaşadığı evlat acısı ve sonrasında ki kötü planları olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.