Survivor’da elenen yarışmacılar ülkelerine geri dönemedi

53

Dominik’te çekimleri yapılan Survivor programı için giden Hakan Hatipoğlu daha sınra Türkiye’ye geri dönüş yapmış ve ailesinden uzak bir yerde karantinada kaldıktan sonra ailesine kavuşan ünlü isim daha sonra TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programındaki görevine geri dönmüştü. Hakan Hatipoğlu Survivor adlı yarışmadan elenen veya diskalifiye olan yarışmacıların akibeti hakkında ilk kez konuştu.

Hakan Hatipoğlu sunuculuğunu da üstlendiği programda dikkat çeken açıklamalarda bulunurken geçtiğiniz haftalarda Gönüllüler takımında elenen Ceyhun Uzun ve Burak Yurdugör’ün ve sakatlık nedeniyle diskalifiye olan Meryem Kasap’ın Dominik’te giriş ve çıkışların yasaklanmasından dolayı halen adada kaldıklarını, orada mahsur kalanlardan yeni bir takım dahi kurulmasının mümkün olduğunu” dile getirdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında canlı yayına bağlanan Acun Ilıcalı’da Dominik’ta koronavirüs için alınan önlemleri “ Biz Dominik’te çekimler için özel bir alanda yaşıyoruz. Bizim bulunduğumuz alanda koronavirüs yok. Burası milli park ve buraya giriş ve çıkış yok. Çekimlerin ve bizlerin yapıldığı alana gelmek için iki ayrı güvenlik alanından geçilmesi lazım. Gerekli tüm tedbirleri aldık. Burada Macaristan için de Survivor çekiyoruz. Dominik’e en son Macar ekibi geldiler ve onları 14 gün boyunca karantinaya aldık. An itibari ile buraya giriş ve çıkış yok” demişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.