Kalk Gidelim’de sular durulmuyor

239

TRT 1 ekranlarında yayınlanan güçlü aile hikayesi ve usta oyunculardan kurulmuş kadrosu ile seyircisine kahkaha dolu anlar yaşatan aile dizisi “Kalk Gidelim’ ‘de sular durulmuyor, heyecan dinmiyor.

103.bölümü yayınlanacak olan ekranların en organik dizisi Kalk Gidelim’de bu hafta neler olacak.

Mustafa Ali tarafından gizlenen tüm gerçekleri özellikle Meryem’den öğrenen Nurcan buna dayanamayacak ve tüm ailesini geride bırakmak için İstanbul’a geri dönmeye karar verir. Nurcan’ın aldığı bu karardan geri döndürmek düşünüldüğü kadar kolay olmayacaktır. Bunlar yaşanırken bir yandan da Dal ailesini ilgilendiren en önemli konu, Dal ailesine gelen bir kadının aile bireylerine Seyfettin’in kendilerinden gizlediği özel bir durumu olduğunu iddia etmesi ortalığı karıştırmaya yetecektir.

Seyfettin aile bireylerine bu kadını tanımadığını söylemesine rağmen aile bireylerini inandırması çok zor olacaktır. Sümbül’ün elinde hiç kimsenin daha önce görmediği gençlik yıllarına ait bir fotoğraf vardır. Sümbül’ün ısrarları sonrası Sevda’da Seyfettin’den işkillenmeye, kıskanmaya ve Seyfettin’le çatışmaya başlar.

Ercan’a baba olacağının müjdesini Meryem vermiştir. Şakir ile Ercan’ın artık bugünden sonra ortak bir derdi vardır. Hem Dudu hem Meryem’in aynı dönemde hamile kaldıkları yetmez gibi her iki kadının da aynı meyveyi aşermesi iki baba adayının başını tatlı bir derde sokacaktır. Ercan ve Şakir bir anda kendilerini bir soygunun ortasında bulacaklardır ve bu olaydan kendilerini kurtarmaları o kadar kolay olmayacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.