Tutunamayanlar’da Tarık ruh eşini aramaya devam ediyor

17

TRT 1 ekranlarının en absürt komedi dizisi olarak izleyicisini ekran başına adeta kilitleyen kahkaha dolu “Tutunamayanlar” adlı dizi bu hafta yayınlanacak olan on birinci bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Bu hafta yayınlanacak olan Tutunamayanlar adlı dizide bizleri neler bekliyor.

Yaptığı edebiyat göndermeleri ve sıcak mahalle atmosferi ile bizleri ekrana bağlayan dizinin bu haftaki bölümünde Tunç’un İrem’e bir teklifte bulunduğunu duyan Tarık sadece teklifin ne olduğunu duymadığı için büyük bir merak yaşamaya başlamıştır. Tunç İrem’den ne istemiş olabilir ve İrem buna nasıl bir cevap vermiştir?

Periler konseyinde İlhan’ı çok zor ve ciddi bir sınav beklemektedir. Güçleri tehlike altındadır ve bu güçlerini kaybedebilecek bir durum söz konusudur. İlhan’ın eline geçirdiği bir belge İrem ve Tarık aşkını oldukça etkilerken aynı zamanda kendi güçlerini kaybetme konusunda da kafasındaki soruların cevabını bulacaktır.

Tarık mahallesinde bulunan tüm kızlara çeşitli testler yaptırarak kendi ruh eşini aramaya devam eder. Test sonuçları sonrasında Tarık’ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Tarık’ın İrem ile arasındaki en büyük rakibi olan doktor Tunç mahallede bir poliklinik açar. Mahalleye poliklinik açmasının aslında tek sebebi vardır. O da İrem’dir. Tunç’un yaptığı her hamle aynı  zamanda Tarık’ı daha zor bir duruma sokmaya devam etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.