Şampiyon’da mücadeleye devam

193

TRT 1 ekranlarında yayınlanan, eski bir şampiyon boksör olan Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”, yirmi dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

Fırat Yaman’ı Berlin’de bir hastaneye yetiştirir. Onu babası gibi gördüğü için hastanede yalnız bir başına bırakmayacaktır. Bir yandan da Stieger ile yapacağı maç için antrenman yapması gerekmektedir. Yaman Elif’ten kendisini hastaneden kaçırması için yardım ister. Çünkü doktorlar Yaman’ı hastaneden taburcu etmeyeceklerdir. Yaman’ın amacı oğlu gibi gördüğü Fırat’ı bu maçta yalnız bırakmamaktır.

Tefeci Halim’in adamları Zafer’i bulurlar ve onu döverler. Adamlar Halil’e 48 saatlik bir süre verirler ve bu süre içinde parayı ödemesini isterler. Kado ve Zafer tefecilerden kurtulmak için çareler aralarken Zafer’in aklına kafes dövüşlerine katılmak gelir.

Kerem yaşanan durgunluktan dolayı canı çok sıkkındır. Artık bir an önce hasta yatağından kalkmak istemektedir. Fırat’a Elif’in menajerlik teklif ettiğini Suna öğrenir ve bu durum onun canını çok sıkar. Suna hemen Tansel’e giderek Elif’in kirli yüzünü ortaya çıkarmasını ister.

Steiger ile yapacağı maçın son hazırlıklarına Fırat başlamıştır. Bu arada Kado ile Zafer’de kafes dövüşleri için idmanlara başlar. Ve beklenen maç günü gelir. Artık her ikisi için de hayatlarının en zor maçlarını çıkartırken, maçların bitiminde hayatlarının en kötü haberini alacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.