Benim Adım Melek’te Adnan neler planlıyor

194

Etkileyici hikayesi ve iyi oyunculardan oluşan kadrosu ile TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve yayınladığı günlerde büyük bir merakla izlenen “Benim Adım Melek” yirmi birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

 “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Ömer ve Defne uzun zaman sonra birbirlerine kavuşmanın heyecanını yaşarlarken üzerlerine bir gölge düşer ve bu gölgenin sahibi Ömer ve Defne için neler düşünmektedir.  Adnan’ın öfkesi artık sadece kendisini değil çevresinde bulunan herkesi yakmaya başlar. Adnan aldığı bir kararla Defne’yi her an takip etmeye karar verir.

Hafız’ın mirası emin ellerde iken, el birliği ile yapılan her şeyin üzerine Cumali ve Seyiatli verdikleri desteği birden bire geri çekerler. Alpay bir anda kendisini Kenan’ın öfkesi ile karşı karşıya bulur. Alpay bunu kurnazca bir hamle ile kendine çevirir ve Kenan’ı konuşturmayı başarır. Kenan’ı konuştururken de aynı zamanda onun öfkesinden kurtulmayı başaracaktır. Tüm sıkıntılar sona ererken herkesin yüreğini dağlayacak ve üzüntüye sokacak olan şey nedir ve bunu kim yapacaktır?

Ömer ve Defne tekrar birbirlerinden ayrılmak zorunda mı kalacaklardır? İlişkilerini bir türlü bir düzene oturtamayan Ömer ve Defne’nin bir araya gelmesini kim istememektedir?

Hafız’ın mirası güvenli ellerdedir ama kimse mirasın içeriğini bilmiyordur. Bu konuda ilk hamle kimden ve neden gelecektir?

Kenan yine öfkesinin kurbanı mı olacaktır? Ve Alpay’a bir koz vermiş midir?

Adnan’ın öfkesi dinecek midir? Defne’yi ısrarla takip etmesinin sebebi nedir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta 21.bölümü yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizide olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.