Tozkoparan’da beklenen an geldi

325

Çocukların aileleriyle birlikte büyük bir keyifle izledikleri TRT 1 ekranlarında yayınlanan, Tozkoparan, kırk altıncı bölümüyle ekranlara geliyor…

Tozkoparan’ın yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Yayın işaret ettiği yere giden mavi Ay, Cihan ve Salih yerde toprağa gömülü olan taşı bulurlar. Tozkoparanlar 5 asırdır Piri Reis tarafından saklanan emaneti artık bulmuşlardır ve büyük an gelip çatmıştır.

Fikri hocalarının aslında bir Tozkoparan olduğunu Salih Mavi Ay’a söyler. Özge’de Salih’in bir Tozkoparan olduğunu Kaya’dan öğrenir. Bulunan taşla Cezere’nin makinesinin birleşince neler olabileceğinin hayallerini kuran Mavi Ay kendilerini anlayamamaları için Karayel’e karşı şifreli konuşmaya karar verirken. Karayel’de şifreli dili çözmek için Mavi Ay’ın peşine düşer.

Kuzgunlar Fikri’ye bir mektup göndererek işbirliği yapmak istediklerini bildirirler. Sinan’ın babasından mektup aldığına inanmayan Mete, Sinan’ı yalancılıkla suçlayınca Sinan buna sinirlenir ve Mete’ye kendisini herkesin olduğu bir ortamda küçük düşüreceğini söyler.

Fikri’ye güvenip güvenmeme konusunda çelişki yaşayan Salih Usta taşı ona verecek midir?  Kuzgunlar’ın işbirliği teklifine ne cevap verilecektir? Sinan kendisine gelen mektubun babasından geldiğini nasıl ispat edecektir? Mete herkesin önünde küçük düşecek midir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta 46.bölümü yayınlanacak olan Tozkoparan’da

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.