Vuslat’ta Aziz ve Feride yollarına devam edebilecekler mi?

227

TRT 1 ekranlarında imkansız bir aşkı anlatan “Vuslat” dizisi, otuz dokuzuncu bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Enes’ten bilgiler alarak Aziz ve Kerem, Bülent’e karşı hamle yapabilmek için Kerem’in kara kaplı defterinin peşine düşer. Defteri almak için Aziz bir plan yapar ve artık planı yapar ve holding içinde adeta bir köşe kapmaca yaşanır. Aziz’in defteri ele geçirmek için uğraş verirken Kerem’in ele geçirdiği görüntülerin içeriğinden habersizdir. Aziz defteri ele geçirebilecek ve kendi itibarını yok edecek planı tek başına bozabilecek midir?

Feride evlerinde bulunan silahtan çıkan kurşunla halasının öldüğünü öğrenince her şeyi göze alarak Rüstem’in başında bekleyerek katilin kim olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Tahsin Rüstem’in yaşadığını öğrendiğinde kendisi açısından her şey iyice içinden çıkmaz bir hal almaya başlar. Feride sonunda Tahsin’in halasını öldürdüğünü öğrenebilecek midir? Belki de her zaman şansı yaver giden Tahsin bir kez daha gerçeklerin üstünü örtmeyi başaracak mı?

Kerem Bülent’in verdiği vaatlere kanarak onun tarafına geçerek Aziz’e karşı kurulan komployu fark edebilecek midir?  Feride ailesinin geçmişinde büyük bir yarayı açan kişinin sevdiği adamın babası olduğunu öğrenecek midir? Ve bunları öğrendiğinde onlar için gerçek sınav başlayacaktır. Aziz ile kenetlenerek her şeye rağmen aşklarına devam edebilecekler midir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta otuz dokuzuncu bölümü yayınlanacak olan Vuslat dizisinde

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.