Tutunamayanlar’da Tarık ilham perisinden yardım ister

144

Yeni yılın ilk dizisi olarak TRT 1 ekranlarında 7 Ocak’ta izleyiciyle buluşan absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.
Tutunamayanlar’ın üçüncü bölümünde bizi neler bekliyor
Cemile Tarık’ın İrem’le aralarında duygusal bir şey olmasın diye, türlü türlü plan yapmıştır. Cemile yaptığı son planın işe yaramaması üzerine İrem’i mahalleden göndermek için bir ekip toplamaya karar verir. Cemile Vildan ile Nurdagül’ün desteğini alarak yeni bir plan yapar ve bu plan işe yararsa İrem bir daha mahalleye gelmeyecektir.
Mahallede kendisine hem yeni bir iş hem yeni bir ev bulan İrem’e Tarık hayırlı olsun hediyesi almak ister ama bir türlü parasını denkleştiremez. Tarık ilham perisi İlhan’ın verdiği tüm akılları denemeye başlar.
Tarık içten içe İrem’e karşı farklı duygular hissetmeye başladığının farkındadır ve bu duygularının tek taraflı olmadığını düşünmektedir. İlham perisi İlhan’ın da kendisine bu şekilde söylemleri üzerine Tarık İrem’in gözüne girmek için daha çok çaba göstermeye başlar.
Cemile arkadaşlarının yardımı ile İrem’i mahalleden göndermek için ne plan yapmıştır ve bu plan işe yarayacak mıdır? İlham perisi İlhan Tarık’a hangi akılları verecektir? Tarık hediye almak için gereken parayı denkleştirebilecek midir?
Tüm bu soruların cevabı birbirinden ilginç komik sahnelerin bizi beklediği Tutunamayanlar adlı dizinin üçüncü bölümünde bizleri bekliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.