Kalk Gidelim’de Şakir baba mı oluyor?

242

Aile komedisi ve güçlü hikayesi ile TRT 1’in sevilen dizilerinden biri olan “Kalk Gidelim” 94. bölümüyle ekranlara geliyor.

Kalk Gidelim’in 94. bölümünde neler olacak:

Yeni evlenen Şerif ve Behice  Nurhatçe’yle beraber el öpmeye gelirler. Sevda ve Seyfettin Nurhatçe’yi devir teslim ederken zor anlar yaşarlar ama yapacakları başka bir şey maalesef yoktur. Meryem hemen kendi kurallarını koymaya başlayarak “Sadece hafta sonları göreceksiniz!” der. Kimse istemese de mecburen razı olmak zorunda kalırlar. Artık aralarında

İstanbul’dan köylerine gelen iş adamları ile Mustafa Ali görüşmeler yapar ve tam 1 yıllık bir sipariş alır ve iş adamları ile sözleşme imzalar. Ama bu anlaşmanın kendileri için en zor kısmı iş adamlarının istediği 1 milyon liralık teminattır. Mustafa Ali bu teminatı nasıl bulacağını kara kara düşünmeye başlar. Aslında tek çıkar yolu bu konuyu babası ile konuşmak  ve onun desteğini almaktır. Korkarak durumu babasına anlatınca babası da Mustafa Ali’nin bu sorununu hemen halleder. İş adamlarına giderek tamam dediği an iş adamlarının yanında Ercan’ı görünce kazıklandığını düşünerek büyük bir panik yaşar.

Gebelik testinin sonuçlarını bekleyen Dudu ve Şakir’in test sonuçları negatif olarak gelir. Çocukları olmayacaktır. Şakir sorunun kendisinden kaynaklandığını düşünemez ve çocuk olmama sebebi Dudu’dan kaynaklı olarak düşünür. Başlar Dudu için ilaç aramaya. Bu derdine deva ararken Ercan bunu duyar, devreye girmesi üzerine işler tamamen karışır. Ercan bir çok bitkiden hazırlattığı pestili kullanması için Dudu’ya verir. Dudu’nun kullandığı pestile karşı alerjisi vardır. Bacakları bir anda karıncalanır ve tutmaz. Ama tam bu anda gelen ikinci gebelik testi sonuçları kafaları tamamen karıştırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.