Vuslat’ta Aziz ve Feride üzerinde kara bulutlar

320

İmkansız bir aşk yolculuğunu farklı bir dille anlatan TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi otuz beşinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz ve Feride’nin birlikte geçmişlerine dair yaptıkları tüm  araştırmalar sonrasında ikisi bir anda ölümle burun buruna getirir. Gerçeklerin üzerindeki sır perdesini aralamak ve adaleti sağlamak isterken aradığı soruların cevabını bulamayan Aziz kahrolur. Aziz ve Feride müzayede tarihi yaklaştıkça üzerlerinde kara bulutlar hızla çoğalmaya başlar. Aziz ve Feride artık daha çok tehditler almaya başlamışlardı. Halasının cinayetindeki esrar perdesini aralamak için uğraşan Feride bir sonuca ulaşamaz. Aziz ise Çağlar ailesi ile Korkmazer ailesinin geçmişlerinde nasıl bir kader birliği yaptıklarını çözmeye çalışır.

Aneta’yı bir fırsatını bulup Bülent’ten geri almak isteyen Kerem bunu başaramaz. Artık kendisi de öfkesine hakim olamamaktadır. Bülent’in ısrarla istediği minyatürü almak için Kerem her yolu denemeye karar verir. Bülent ise artık Kerem ile zoraki kurmuş olduğu bağı daha da güçlendirmeye ve onu kendi tarafına çekmek için çabalar. Bülent Aziz’e karşı Kerem’i zehirlemekten bile çekinmez.

Kerem’den intikam almayı kafasına koyan Fırat ,tehlikeli bir planı devreye sokar. Ama bu planın sonunda hiç ummadığı bir durumla karşılaşır ve hiç ummadığı bir kişiye doğru yönlendirir. Ama bu sayede artık istediğinden daha fazla şeye erişme imkanı olacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.