Vuslat’ta Aziz yol ayrımında

212

TRT 1 ekranlarında imkansız bir aşk yolculuğunu anlatan Vuslat adlı dizi 30 Aralık Pazartesi günü otuz dördüncü bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz, iyi ile kötünün mücadelesinde yol ayrımında…

Satranc-ı Urefa  tahtasının özel bir tahta olduğunu Salih’ten öğrenen Aziz kararını verir ve gönlünden geçen yolcu olduğunu dile getiriri. Aynalı tahtayı gören Salih Aziz’e önemli bir karar aşamasında olduğunu ve bunu iyi düşünmesini ister. Aziz’in vereceği karar aslında onu iyi ile kötünün mücadelesinde bir yol ayrımına sürükler. Bu yola baş koyan Aziz nefsiyle yüzleşmeye cesaret edebilecek midir?. Kendisine emanet edilen emanete sahip çıkarak en baştan başlayabilecek midir?

Yıllarca saklamak zorunda kaldığı ve altında adeta ezildiği sırların peşine düşmeye karar veren Feride bu konuda ısrarcıdır ve ilk adımı atmıştır bile. Önce babası ile konuşan Feride’ye babası istediği cevapları vermese de Feride yine de pes etmez. Ailesini darmadağın eden cinayetin arkasında kim vardı ve onu bulmak için sonuna kadar gitme kararı alır. Feride’ye bu çıktığı yolda en büyük desteği Aziz verecektir.

Kerem, Aneta’yı geri alabilmek için çırpınırken, gerçek minyatüre sahip olmak için Tahsin ve Bülent de tüm yolları denerler. Tahsin’den yeni planı uygulamaya geçirmesini isteyen Bülent bu sayede Mehmet Şefik’in oyununu bozup Aziz’i köşeye istediği gibi sıkıştırabilecektir. Tahsin’in önünde iki seçenek vardır. İlk seçenek oğlunun yanında yer alıp Bülent’in gazabına uğramak ikinci seçenek ise Aziz’in iyiliği için Aziz’e karşı durmak zorunda kalacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.