Elimi Bırakma final bölümü ile ekranlara veda ediyor

279

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve milyonları ekran başına kilitleyen Elimi Bırakma adlı dizi bu hafta yayınlanacak olan 60.bölümüyle ekranlara veda edecek. İzleyicilerini duygu dolu ve heyecanlı bölümlerle ekran başına kilitleyen Elimi Bırakma adlı dizinin final bölümünde duygu dolu anlarla ekranlara veda edecek.

Üs Yapım Süreyya Yaşar Önal’ın yapımcılığını üstlendiği yönetmen koltuğunda Mücahit Akyoldaş ve Hakan İnan’ın birlikte yaptığı dizinin senaryosunu da Rahşan Çiğdem İnan yazmıştı.

“Elimi Bırakma”nın final bölümünde neler olacak:

Çelen ailesi Azra’nın hayati tehlikesi devam ederken adeta kenetlenmiş bir vaziyette Azra’dan gelecek mutlu bir haber için kilitlenmişlerdi. Ve herkesin beklediği mücize gerçekleşir ve hayat onlara en büyük mucizelerden birisini verir ve Azra kurtulur. Azra için şimdi kritik bir süreç beklemektedir. Bu süreci atlatırsa sağlığına tamamen kavuşacaktır. Cenk ve ailesi asla umutlarını yitirmezler. Cenk ve Azra el ele vererek mücadelelerine devam ederler. Ailenin gücü ve sevgi bir araya gelince her şey tam bitti derken hayat yeniden filizlenecektir.

Sumru cezaevinden çıkmak için suçsuzluğunu kanıtlamak için elinden geleni yaparken ilahi adalet ona bir takım yeni sürprizler sunacaktır.

Azra tekrar eski sağlığına kavuşacak mıdır?, Sumru’yu bekleyen ilahi adalet onun cezaevinden çıkmasına engel mi olacaktır? Çelen ailesi Azra’nın zor süreci atlatmasında ona nasıl destek olacaktır.

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Elimi Bırakma adlı dizinin 60.bölümü olan final bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.