Vuslat’a erişebilmek için son sınav

174

İmkansız bir aşk yolcuğunu anlatan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, 23 Aralık Pazartesi günü otuz üçüncü bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz ve Feride’nin  “Vuslat”a erişme yolundaki büyük sınavı…

Artık Aziz aldığı bir kararla bütün kartlarını açık oynamaya karar verir. Ailesinin sır perdesini ortadan kaldırmak için ve Feride’yle aralarında sorunlar yaratan Tahsin’e meydan okumaya karar verir. Tahsin’in karşısına dedesinin klasik arabasıyla çıkarak Tahsin’i köşeye sıkıştırır. Tahsin ise holdingde kontrolün kendinde olduğuna emin olduğunu düşünürken Aziz’in emanete sahip çıktığını görmesi üzerine holdingde kontrolün tamamen kendisinde olmadığını fark eder.

Minyatürü bulan Feride birden bire Aziz’le bambaşka bir yola girer. Artık her ikisi de vuslata erişme yolunda bir sınava girerken taş plaktaki şarkının anlamını çözmek için uğraş verirler. Tüm zorluklara sadece Necmi’nin kendilerine verdiği görevi yerine getirmek için dayanmak zorundadırlar. Ve şimdi de sırada görevi üstlenmesi için Kerem’i ikna etmek zorundadırlar.

Ailesini bir araya getirmek ve mutlu bir yuva özlemi ile Kerem elinden geleni yapmış olsa dahi Bülent ile karşı karşıya gelir. Bülent’in elinde bulundurduğu koz yüzünden. Kerem’i istediği gibi kullanmaktadır. Arada kalan Kerem tüm bunların acısını Fırat’tan bir anda çıkarır. Bu hareketi ile ailesine zarar veren kim olursa olsun onun karşısında olacağının mesajını dosta düşmana vermiş olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.