Payitaht Abdülhamid’de Abdülhamid’e hain tuzak

354

Dönem dizisi olarak izleyiciyi TRT1 ekranlarına bağlayan ve yayınlandığı cuma akşamları izleyicilerini ekran başına kilitleyen Payitaht Abdülhamid yüz birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yapımcılığını ES Film’in üstlendiği,  merakla ve heyecanla beklenen dizi “Payitaht Abdülhamid”in yeni bölümünde neler olacak:

Karaso’yı tutuklatan Abdülhamid’in asıl amacı perde arkasındaki düşmanını öğrenmektir. Zalman’ın da tek amacı sorguda bulunan Karaso’nun ağzını kapatmanın yollarını arar…Sorgusunda  Karaso Abdülhamid’e hedef olarak Bulgar Prensini gösterir. Abdülhamid gizli düşman olduğunu düşündüğü Prensi Payitaht’a çağırırken,  Zalman’ın hemen yeni bir plan yaparak davete gelirken Prens’in suikasta uğramasını ve bu suikast olayından Abdülhamid’in sorumlu olmasını sağlamak için düğmeye basar.

Bidar’ın kendine ait mektuplarını okuduğunu öğrenen Cemile adeta deliye döner. Bidar artık her şeyi Abdülhamid’e anlatmaya karar verir.  Örgüt başlarını İstanbul’a davet eden Blavatsky onlara kutsal emanetlere sahip olacaklarını ve hep birlikte dünyayı yöneteceklerini açıklar.

Gülcemal Mehmet’le Paris’e gitme niyetinde iken  Blavatsky’nin kendisine verdiği dehşet verici cezası ne olacak? Cemile Sultan uzun zaman sonra kocasıyla buluşmaya konağa giderken kendisini ve konakta kazıya başlayan Blavatsky’yi bekleyen kötü sürprizler nedir?

 

Halil Halid yine namlunun ucundadır. Bu kez Halil Halid ölecek midir? Zalman’ın Bulgar Prensine düzenleyeceği suikast planına dahil ettiği Halil Halid’i nasıl sürprizler beklemektedir.. Zalman kurduğu hain plan sonunda Abdülhamid’i katil olarak gösterebilecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.