Elimi Bırakma’da Çelenlerin zor anları

165

Milyonları  ekranlara kilitleyen ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma, elli sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla ve ilgiyle beklenen sevilen dizinin 17 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Şimdi Çelenler için el ele verip hep birlikte mücadele etme zamanı…

Azra yapılan tahliller sonrasında hastalığının ne olduğunu öğrendiğinde daha da  derin bir umutsuzluğa kapılır, çünkü yıllar önce de  annesini aynı hastalıktan hayatını kaybetmiştir . Cenk ise Azra’nın hastalığının tespit edilmesinden sonra dahi asla umudunu yitirmez, Azra’yı kurtarmak için daha çok çabalar ve adeta canını dişine takar. Bu zorlu yaşam mücadelesini ya beraber atlatacaklar  veya Azra’yı kaybedip derin bir yara alacak ve adeta dağılacaklardır.

Gürkan ilgili önemli bir gerçeği ortaya Sumru gayretleri sonrasında çıkarır Artık hem Çelen ailesi hem kendisi ciddi bir tehlike altındadır. Sumru olacakları tahmin ederek herkesi uyarmaya çalışır ama kimse Sumru’yu dinlemek istemez. Öyle bir an gelir ki Sumru’nun Barış’a duyduğu o büyük aşk artık sınanacaktır. Yapacağı iki şey vardır. Ya tüm gerçekleri ortaya çıkaracak veya kendisini kurtarmak için hamle yapacaktır. Ama ne Gürkan ne Sumru’nun hesaplamadığı bazı şeyler vardır.

Sumru’nun uyarılarını dinlemeyen Çelenlerin başına neler gelecektir? Sumru aşkı Barış’tan vazgeçebilecek midir? Yoksa aşkı için mücadele edip tüm gerçeği ortaya çıkaracak mıdır?  Azra artık hastalığından daha fazla korkmaya başlamıştır ve ruh hali onu nerelere sürükleyecektir? Tüm bu soruların cevabını bu haftaki Elimi Bırakma’nın elli sekizinci bölümünde hep beraber göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.