Vuslat’ta kapılar kapanmaya başlıyor

275

İmkansız bir aşk yolculuğunu anlatan ve milyonları ekranlara bağlayan TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, 16 Aralık Pazartesi günü otuz ikinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz’e Satranc-ı Urefa’nın asıl kıymetini Salih’e çok farklı bir şekilde anlatır. Şüphelerinden arınması için Aziz’in yürüdüğü yolda onu kendi ateşiyle baş başa bırakır. Salih baba yaşadıklarından sonra dükkanın kapısını artık Aziz’e kapamıştır. Kapanan kapı sadece Salih babanın kapısı değil sevdiğinin kapısı da artık ona kapanmıştır. Aziz ve Feride’nin aşkı Faik’in itirazı ile yeni bir dönemece girer. Yaşadıkları bu sıkıntılı süreci birbirlerine destek olarak geçmek zorundadırlar. Ailelerin engellerine karşı çıkmaları ve minyatürü bulmaları gerekmektedir.

Tahsin işlerin kontrolünü eline geçirmek için holdingde ağırlığını hissettirmek için düğmeye basar ve artık harekete geçer. Aziz’e gerekli mesajı vermenin yolunun Feride’ye cephe almaktan geçtiğini bildiği için Feride’ye holdingde cephe alır. Ama en büyük darbeyi Feride’ye kardeşi Fırat’ın Nehir ile işbirliği yaptığını öğrenmesi olacaktır.

Kerem ailesine sürpriz hazırlama derdinde iken istemeden Bülent’in kendisine kazdığı kuyuya düşer. Aklı ve kalbi ile oynayan dedesine karşı kendisini savunmaya başlar. Hiç beklemediği bir anda yeni bir ortakla beraber geçmişin sırlarının peşinde koşmaya başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.