Kalk Gidelim’de romantizm yarışı

244

TRT 1’in sevilen aile komedi dizisi olan ve güçlü kadrosu ile milyonları ekranlara bağlayarak kahkaha dolu anlar yaşatan “Kalk Gidelim” adlı dizinin bu hafta 90.bölümü ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in 90. bölümünde neler olacak:

Nurhatçe konusunda sonunda beklenen olur, Mustafa Ali ve Nurcan,  Sevda ve Seyfettin ile yüzleşiyor. Seyfettin’in sırrı kendisi ile paylaşmaması üzerine Mustafa Ali küsmüştür ve bu küslüğünü devam ettirmektedir. Nurcan ise Sevda’ya daha farklı yaklaşmaya başlamıştır. İki elti bir araya gelerek iki kardeşi barıştırmanın e bir araya getirmenin yollarını aramaya başlamışlardır.

Köyün gençlerinden Behice’nin gönlünü almak için Şerif yardım ister. Şerif’in bu yardım talebi kızlar arasında erkeklerin romantik olma konusunda zayıf olduklarına bağlarlar. Erkeklerle romantizm yarışına girerek hem Şerif ile Behice’yi barıştırmak, hem eşlerine kendilerinin daha romantik olduğunu ispatlamanın yollarını ararlarken komik olaylar arka arkaya gelişmeye başlar. Behice ile tanışan Şerif’in babası Behice’yi çok sevmiş ve beğenmiştir. Oğlunun Behice’nin gönlünü almasından yana ir tavır sergiler.

Meryem Ercan’a çocuk istediğini söyledikten sonra Ercan bir anda ortadan kaybolur. Ercan artık hem köydedir hem köyde değildir.

Köydeki erkekler ve kızlar arasındaki romantizm yarışını kim kazanacaktır? Köyün kadınları eşlerine kendilerinin daha romantik olduklarını ispatlayabilecek midir? Ercan eşinin çocuk istemesinden dolayı neden birden ortadan kaybolmuştur. İki elti eşlerini bir araya getirmeyi başarabilecekler midir?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan Kalk Gidelim’in 90 bölümünde ortaya çıkacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.