Benim Adım Melek’te Melek’in hayatı alt üst olacak

207

Güçlü kadrosu ve hikayesi ile TRT 1 ekranlarında Çarşamba günlerine damga vuran ‘Benim Adım Melek’  heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

“Benim Adım Melek”, on ikinci bölümü ile ekranlara geliyor.

Peki, dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Alpay’ın bomba etkisi yaratan sözleri Melek’in hayatını yine alt üst edecek!

Seyitali çevresinde yaşananlara dur diyemez ve öfkesine yenilerek senelerdir oluşturduğu düzenini kökünden sarsacak bir şeyi gerçekleştirmeye karar verir. Melek ve Halil’in yeniden bir araya gelmesine engel olmak isteyen Cumali’nin aldığı karar herkesi adeta şoke eder. Karadağlar ve Sirhanlar arasındaki gerginlik her geçen gün daha da alevlenerek artmaya başlar Defne ve Ömer her iki aile arasındaki gerginliği aşkları ile üstesinden geleceğine inanmayı seçerek aşklarına dolu dizgin devam ederler. Artık iki aile arasında kendilerini bir bağ olarak gören Defne ve Ömer ailelerini dizginleyerek olaylara farklı bir bakış açısı ile bakmalarını sağlamak için harekete geçerler.

Hafız sadece Melek ve Halil’i korumakla kalkmaz aynı zamanda da  Seyitali ve Cumali arasındaki dostluğu da gözetirken duyduğu sözler karşısında kalbi bu acıya dayanabilecek midir? Babasının kendisini hiçe sayarak verdiği kararı duyan Halil babasının verdiği karar sonrasında ne yapacaktır?.  Halil karar sonrası bocalayacak mıdır?. Melek handa ve konakta yaşananlardan sonra artık evden ayrılma zamanının geldiğine karar verir ve evden ayrılır. Seyitali kızı Melek’in evden ayrılma kararına sessiz mi kalacaktır? Yoksa gitmesine izin vermeyecek midir?

Tüm bu soruların cevabı Çarşamba akşamı TRT 1 ekranlarında olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.