Elimi Bırakma’da Cenk’in zor kararı

355

Milyonları ekrana kilitleyen TRT 1 ekranlarında yayınlanan Elimi Bırakma, elli altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla ve ilgiyle beklenen sevilen dizinin 3 Aralık Salı akşamı yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Hamileliğinin keyfini doyasıya yaşayan Azra çok mutludur. Azra’nın hamilelik haberi Çelenleri fazlasıyla mutlu etmiştir. Konakta yeni doğacak bebeğin telaşı şimdiden başlamıştır. Feride doğacak bebek için hazırlıklarına çok erkenden başlamıştır bile. Çelenler doğacak bebeğin cinsinden ve ismine kadar bir çok alternatifi kendi aralarında konuşarak bebeğin heyecanını an be an yaşamaya devam ederler.

Hastalığından bahsederek Azra’nın mutluluğunu bozmamak için Cenk hastalığını saklamaya devam eder. Hastalığını Azra’ya belli etmemek için büyük bir çaba harcarken bir yandan da hastalığının tedavisi için araştırmalarına devam ederken hastalığı konusunda uzman doktorları araştırmaya devam eder. Azra’dan hastalığını ne kadar saklayacaktır? Hastalığını gizlemek isterken bir çok zorluklarla karşılaşan Cenk bu zorlukları atlatmasını becerir. Ama Cenk’in beklediği gibi olaylar gelişmez ve öyle bir duruma gelir ki hayatının en zor kararlarından birisini vermenin eşiğine gelir.

Yaman ile Barış arasındaki olaylar ve sular bir türlü durmak bilmez. Barış yaşanan olaylar sonrasında hayatının şokunu yaşayacaktır. Bu şoktan Sumru’da ciddi bir şekilde etkilenecektir.  Ve Barış ister istemez geri dönüşü olmayan bir yola girecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.