Benim Adım Melek’te yüzleşme zamanı

288

Güçlü kadrosu ile Çarşamba gününe damga vuran TRT 1 ekranlarında güçlü hikayesi ile izleyicileri adeta ekrana mıhlayan ‘Benim Adım Melek’  heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

Üs Yapım tarafından yapımcılığını üstlendiği, Cem Akyoldaş’ın yönetmenliğini üstlendiği, Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un senaryosunu kaleme aldığı “Benim Adım Melek”, on birinci bölümü ile ekranlara geliyor.

Peki, dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Seyitali torunlarına sahip çıktığı gibi  aynı şefkati Melek’e gösterecek mi?

Sirhan konağında Melek’in inleten acı feryadı en çok Halil’in ciğerini yakar. Melek neden dolayı konakta feryat etmiştir. Herkes bunu merak eder. Seyitali kızının Şirhanlar’da olduğunu öğrenince Melek’e olan öfkesi kat kat katlanır. Birkaç gün önce yüreğinde Melek’e karşı yumuşama olan Seyitali duyduğu pişmanlıktan dolayı kendisine kızgındır.

Ailelerin tüm engellerine rağmen Ömer ve Defne, yan yana gelmeyi başarırlar. Halil onların yan yana olmalarını görünce ortalığın karışacağının farkına varır.

Alpay Melek ve Halil’i karakolda yan yana gördüğü andan itibaren kafasına takar ve her ikisinin peşine takılarak takibe başlar. Melek yaşanan her şeyden dolayı Halil’den özür dilemek isterken Alpay aralarına adeta bomba gibi düşer.

Cumali bir an önce oğlunu evlendirip Melek’in hayatından uzak tutmayı kafasına koyar. Ansızın gelen bir ziyaretçi Cumali’yi ortak handa  söylediği sözlerle her iki aileyi tekrar yüz yüze getirir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.