Kalk Gidelim’de kız isteme cümbüşü

149

TRT 1 ekranlarında yayınlana ve her bölümü büyük bir merakla beklenen aile komedisi olarak izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatan Kalk Gidelim 88. bölümü ile izleyicisi ile buluşmaya hazırlanıyor.

Sevilen dizi KalkGidelim’in 88. bölümünde neler olacak:

Dünürlük meselesini Behice açınca Şerif durumu hemen anne ve babasına bildirir. Bu kez hayırlı bir iş için Aynur ve Samet Yeşilyurt’a gelirler. Samet ve Aynur’un gelmesi ile Yeşilyurt’ta ortalık bir anda karışır. Evliliği engellemek isteyen Sevda, Seyfettin ve Merve birlikte hareket ederek evliliği engellemek için plan yaparlar. Yıllar önce nikah masasında terk edilen Meryem aynı şeyin kardeşinin başına gelmemesi için korkular yaşamaya başlar. Seyfettin, Merve ve Sevda Şerif ve Behice’nin evliliğini engellemek için nasıl bir plan yapmışlardır ve bunu nasıl uygulayacaklardır.

Dudu’ya sürpriz yapan Şakir yeni aldığı konağın keyfini sürmeye başlamıştır. Herkesin yeni aldıkları konağa gelmelerini istedikleri için davet verirler. Bu duruma Duru ve Veli çok içerlerler. Çünkü kendilerinin evi yoktur. Perihan, Mustafa Ali, Nurcan ve Sefer  hep birlikte çocuklarını ev sahibi yapmak için adeta seferber olurlar. Ama başlarına olmadık şeyler gelmeye başlar. Yeşilyurt’ta son günlerde konut fiyatlarına artış gelmiştir. Şerif ise her şeyden habersiz sürpriz bir duruma sürüklenmeye başlamıştır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.