Vuslat’ta engeller kalkıyor mu?

149

İmkansız bir aşk yolculuğunu anlatan ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat disizi 2 Aralık Pazartesi akşamı otuz birinci bölümüyle dizinin tiryakileri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Yeni bölümü merakla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta neler olacak:

Aziz bitmek, tükenmek bilmeyen şüphelerinden arınmasının tek yolunun, kendisine Necmi’nin verdiği görevi yerine getirmekten geçtiğini kabullenmiş ve bu görevi yerine getirmeye karar vermiştir. Aziz gizli düşmanı tarafından tuzağa düşürüldüğü yere geri döndüğünde bir sembolle karşılaşır. Bu sembol gizli düşmanına aittir. Aziz gizli düşmanın kim olduğunu öğrenmek için onun tekrar ortaya çıkmasını kozasından çıkacağı zamanı bekleyen bir kelebek gibi büyük bir titizle gizlenerek beklemeye koyulur.

Taşındıkları yeni evde aniden ortaya çıkan eşyalardan sonra tedirginlik yaşayan Feride, evden ortaya çıkan eşyalarla adeta annesiyle yeniden tanışır. Feride tekrar annesine taşınmakla adeta geçmişin karanlık ve aydınlık tarafları ile yüzleşmeye başlaması sonucu duygusal bir ruh haline bürünür. Ayrıca Hasibe’nin kendisine aleni bir şekilde düşmanlığını göstermesi sonucu bu düşmanlığı alt etmek için çaba sarf etmeye başlar.

Kerem’de Bülent ile karşılaştıktan sonra kendisine söylendiğine inandığı yalanların peşine düşmeye karar verir. Kerem önce Aziz’in annesi hakkında söylediği yalanlardan başlar ve Aziz’i Alice ile karşılaştırır. Aziz yine kendisine söylenen yalanlar ve oyunlar sonrasında yolunu neredeyse kaybetme noktasına gelir.

Ta ki Salih, inzivadan çıkıp gelene ve ‘Yolcu’nun hakikat yolundaki engellerini ortadan kaldırmaya başlayana kadar…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.