Şampiyon’da Derviş Aladağlı bilmecesi

266

Eski şampiyon bir boksörün hikayesini , kızı için verdiği mücadeleyi anlatan TRT 1 ekranlarında büyük bir beğeni ile izlenen “Şampiyon” adlı dizinin  on birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

1 Aralık Pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan sevilen dizi “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Fırat’ı hedef alan kişilerin kurşunları arasında kalan Fırat ve Derviş’in bu durumdan kurtulmaları çok zor gözükmektedir. Yaman ile görüşen Fırat Derviş hakkındaki tüm gerçekleri öğrenmek ister. Fırat’ın gerçekleri öğrenmesi için Yaman Fırat’ı, komiser Ziya ile görüştürür.

Akif’in itiraf videosunda olduğu gibi usb bellek ile Kerem, Nesli’yi kurtarmak için kimseye haber vermeden Tansel’in mekanına giderek olayı kendince çözmeye karar verir. Ama düşüncesizce yaptığı hata belki de Kerem’in hayatına mal olabilecektir.

 

Güneş’e Derviş’in yanına taşınacağını nasıl anlatacağını düşünen Fırat buna gerek kalmadan durumu Güneş bir şekilde öğrenir. Yaman’ın asla dedesinden ayrılmak gibi bir düşüncesi yoktur.

 

Selvi’nin babası ile görüşen Zafer onu ikna etmek için çok çabalar. Fakat Tahsin ne yazık ki ikna olmaya yanaşmaz. Zafer hemen yeni bir planı devreye sokar ama bu plan aslında işlerini daha da zorlaştıracaktır.

 

Gülten ve Harun Necdet Suphi’nin ölümü ile ilgili itiraflardan sonra utançlarından dolayı  Suna ve Kerem’in yüzüne bakmaya utandıkları için birlikte evden ayrılmaya karar verirler.  Tansel elindeki kozu kullanarak Suna’yı tehditle yemeğe davet eder. Yemekte Tansel’in Fırat’ın bir sırrını Suna’ya söylemesi onu şoka uğratır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.