Benim Adım Melek’te Cumali ve Melek karşı karşıya gelir

290

TRT 1 ekranlarında  ilk bölümünden itibaren seyircisini güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosuyla etkileyerek Çarşamba günlerine damga vuran ‘Benim Adım Melek’  heyecan ve duygu dolu serüvenine devam ediyor.

Peki, dizinin bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak:

Melek kendisi ile her zaman uğraşan Cumali’nin öfkesini dindirebilecek mi? Cumali’nin öfkesini dindirmek için Melek neler yapmalıdır ve neler yapacaktır?

Karadağ konağı Küçük Seyitali’nin bulunmasıyla eski huzuruna ve neşesine tekrar kavuşurken, Melek ve Halil’in bir türlü dinmeyen gerginlikleri Sirhan’larda sıkıntıların artmasına neden olacaktır. Ömer’e yakınlaşmak için devamlı adımlar atan Defne, Ömer’in ısrarla kendisinden uzak durmaya çalışması sonucu aralarındaki gerginlik had safhaya varır.

Çocukları için tüm zorluklara göğüs geren Melek yakalandığı amansız hastalığın tedavisine nihayet başlar. Melek elinde büyüdüğü Cumali’nin kendisine yaptıkları karşısında damarlarına zerk edilen zehirden daha çok kendisini sarsar.

Halil’in yuvasını tüm zorluklara rağmen Zümrüt kurmak için elinden geleni yapmaya kararlıdır ve bu yolda ilk adım olarak Meryem’i yemeğe davet eder. Ama aynı akşam Sirhan konağının kapısına beklemedikleri birisi gelir ve kapılarını çalar.

Zümrüt evine Meryem’i yemeğe davet etmesi acaba Halil ile arasını düzeltmek adına ciddi bir adım olarak mı görüyordur? Meryem, Zümrüt’ün bu davranışını hoş karşılayacak mıdır?  Tüm bu olanlar yaşanırken Halil neler düşünecektir?

Ama Melek ve Cumali’nin karşı karşıya gelmeleri acaba tüm dengeleri yerinden oynamasına neden olacak mıdır?

Tüm bu soruların cevapları bugün yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizi seyircisinin cevaplarını alacakları bir bölüm olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.