Elimi Bırakma’da Cenk’in zor anları

223

Umutsuz bir aşkı anlatan ve TRT 1 ekranlarında her bölümü büyük bir beğeni ile izlenen milyonları ekrana kilitleyen Elimi Bırakma, 55. bölümüyle ekranlara geliyor.

Her bölümü merakla beklenen dizinin yeni bölümünde neler olacak:

Aldıkları mutlu haber sonrası Cenk ve Azra sevinçten yaşadıkları tüm üzüntüleri bir an için unuturlar.  Cenk ve Azra’nın adlıkları mutlu haber mutluluklarına ayrı bir mutluluk katmıştır. Azra hamiledir anne olacaktır, Cenk ise baba olacaktır. Cenk ve Azra ortak aldıkları bir kararla bu müjdeyi ilk önce ailelerinden gizlemeye karar verirler.

Cenk’in daha önce Barış hakkında açtığı davayı kaybetmesi ile farklı bir boyuta taşarken Cenk ve Barış arasında çekişme ve kavga son sürat devam eder. Cenk ve Barış arasındaki kavga ve husumet  Yamanlar ile Çelenler’in iş hayatlarına da yansıması sonucu Cenk altından kalkması güç bir yükün altına girmeye başlamıştır. Barış, Cenk’in hamleleri karşısında ne yapacaktır? Ailesinin ve iş hayatının etkilenmesi Barış’ı ne kadar etkileyecektir?

Cenk baba olacağının müjdesi sonrası daha çok sorumluluk alarak her attığı adımı düşünerek atmaya başlar. Ailesinin üzülmemesi için yaşanacak olası sorunlara karşı ailelere sorunun yansımaması için karar vermiştir. Tüm bu olanlara rağmen hiç kimsenin aklının ucundan dahi geçmeyen bir şey gerçekleşir ve Cenk’in bu sınavı daha önceki sınavlarından daha ağır olacaktır.

Cenk’in başına gelen şey acaba nedir ki, Cenk’i bu kadar zor durumda bırakmıştır? Tüm bunların cevabını Elimi Bırakma’nın 55.bölümünde göreceğiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.