Cevher sahnesi ile büyüledi

74

Arabesk müziğin güzel şarkıcısu Cevher önceki gece Ulus’taki Chin Chin’de sahne aldı.

Arabesk konseptli gecede sahne alan Cevher hayranlarını “Hatıran Yeter” isimli şarkıyla selamladı. Sahnede giydiği pullarla kaplı askılı straplez elbisesiyle aynı zamanda dikkatleri üzerine çekerken gece boyunca sahnede kaldığı süre boyunca muhteşem bir performans sergiledi. Kendine özgü puslu sesiyle kendisini izlemeye gelenlerin kulaklarının pasını silen Cevher şarkı aralarında kendisini izlemeye gelen müzikseverlerle sohbetler etti. Cevher “Müziğe ayrı bir aşkım var. Müzik beni sevdiklerimle buluşturduğu için müziğe olan aşkım her gün daha da büyüyor. Benim çocukluk aşkım, büyük hayranlık duyduğum Bahar Öztan’da bu gece aramızda. Ayaklarına sağlık, buraya beni izlemeye gelmiş. O kadar mutluyum ve gururluyum ki. Hepiniz hoş geldiniz, şeref verdiniz” diyerek şarkısını Bahar Öztan’a armağan etti.

Sahnede gösterdiği muhteşem performansına hız kesmeden devam eden Cevher daha sonrasında hayranlarına “Bugün karşınıza sanatçı olarak çıkmasam kesinlikle sanırım iç mimar olurdum. Bu dünyada her türlü ekmeğimi kazanırdım. Evimi çok sık düzenlerim ve bunu yapmaktan mutlu olurum. Kuliste bir koltuk var, çok beğendim. Yeni evimde bir boş köşeye de ne yakışırdı” diyerek esprili bir şekilde dile getirirken ünlü şarkıcıya mekanın patronları Aslı-Bora Pehlivanlar çifti koltuğu hediye etti.

Cevher sahnede kaldığı iki saatin sonunda “Bir Bilebilsen” adlı şarkısı ile sahnesini alkışlar ve tezahüratlar eşliğinde noktaladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.