Şampiyon’da Fırat nakavt olacak mı?

129

TRT 1 ekranlarında Pazar günlerinin reyting rekortmeni olan Kafkas lakaplı eesi şampiyon bir boksörün kızı için ringlere dönüşünü anlatan “Şampiyon” adlı dizi dokuzuncu bölümü ile ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan sevilen dizi “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Güneş’in isteğini Derviş Aladağlı kırmayarak Fırat’ın yağacağı maçı başka bir güne erteler. Erteleme kararı Fırat’ı çok şaşırtır. Tansel’in babasının ölümünden asıl sorumlu kişi olduğunu öğrenen Kerem adeta deliye döner ve ondan hesap sormaya karar verir.

Tansel’in evinde ağabeyi ile ilgili dosyaları bulan Suna dosyaları incelediğinde işin ucunda Derviş Aladağlı’nın olduğunu öğrenir. Suna işin içinde Derviş’in olduğunu öğrenince kendisine yardımcı olması için  Fırat’tan yardım ister.

Yaman’ın spor salonunun mührü uzun zaman sonra tekrar açılır ve salon artık hizmete tekrar girer. Yaman hiç beklemediği başka bir sıkıntıdan dolayı tekrar sorunlar yaşamaya başlar.

Selvi’yi ailesinden istemek yerine Zafer’in tercihini Fırat’ın maçına gitmek olarak kullanması ikili arasındaki ilişkinin bitmesine sebep olur. Zafer ve Selvi’nin arasını Fırat düzeltmek için hamleler yaparken, ringde Fırat’ın Zafer’i köşede istememesi Zafer’in tüm duygularını allak bullak eder.

Derviş’in devamlı olarak Güneş ve Fırat ile ilgilenmesinden dolayı Yaman şüphelenir ve bunu araştırdığında hiç ummadığı bir bilgi ile karşılaşır. Ertelenen maç günü gelir ve Derviş, Fırat’tan 3.raundda nakavt olmasını ister. Fırat bunu kabul eder ama karşılığında Derviş’e bir şart koşar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.