Vuslat’ta Aziz sırlara ulaşmaya çalışıyor

227

Anlattığı imkansız bir aşk yolculuğu ile TRT 1 ekranlarında yayınlanan Vuslat adlı dizinin yirmi dokuzuncu bölümü ekranlara gelecek.

Yeni bölümü merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Sırlara ulaşmak için büyük mücadele veren Aziz, bir anda kendisinin büyük bir gizemin içinde kaldığını görür. Daha önceden duyduğu şüpheleri derinleşir. Şüphelerinden dolayı duyduklarına ve gördüklerine inanamaz hale gelir. Bildiği her şeyi tekrar gözden geçirmeye başlayan Aziz bu süreci nasıl atlatacaktır ve bur süreç Aziz’i nereye götürecektir. Tüm bunları Feride’nin bile çözemediği bir muamma haline gelir.

Bülent’in planlarında Tahsin onun piyon olmamak için bir çok hamle yapsa da Bülent artık Tahsin’i tamamen köşeye sıkıştırmanın bir yolunu bulur. Sonunda Tahsin’in en zayıf noktasını bulur. Tahsin ise kendisini Bülent’e karşı korumak için cephesini sağlamlaştırmak için çabalar. Zor bir dönemden geçen Tahsin tehditlere ve duygusal olarak geçirdiği zorluklara rağmen bir anda dengeleri değiştirecek hamlelere arka arkaya başlar.

Necmi’nin Feride’ye verdiği görevi başarı ile tamamlar ve yeni ipuçlarına ulaşır. Uzun zamandır izini taş plak aslında onun hatırlamak istemediği aile geçmişindeki derin yaralarla yüzleştirir. Yaşadığı karmaşadan dolayı aslında desteğe ihtiyacı vardır.

Ama geldiği noktada gizemi aydınlatması için tek başına yol alması gerekir ve bu yol aslında onun için çok zor bir yoldur.  Artık ister istemez herkes kendince diken üstündedir ve ilerleyen günler yeni olaylara gebedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.