Kalk Gidelim’de sürpriz evlilik teklifi ortalığı karıştırıyor

127

TRT 1 ekranlarında kahkaha dolu ve güçlü bir aile komedisi olarak her bölümü merakla beklenen, televizyon dizilerinin en organik dizisi “Kalk Gidelim” 9 Kasım Cumartesi günü 85. Bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in 85. bölümünde neler olacak:

Kitabın arasından düşen fotoğrafın Behice, Şerif’e ait olduğunu anlar ve Şerif’in yanına gider. Şerif, her şeyi dürüst bir şekilde Behice’ye anlatmaya karar verir ve tüm olanları baştan sona olduğu gibi anlatır. Şerif sadece Nurhatçe konusunda Behice’ye dürüst davranmaz.

Dal ve Kütük aileleri yine istemedikleri bir evlilikle sınanmak zorunda kalırlar. Meryem ve Sevda ile dünür olmak isteyen Seyfettin elinden gelen tüm çabayı gösterir. Yaşananlardan tabi ki Sefer’de nasibini alacaktır.

 

Nurcan’a beslediği aşk yüzünden Mustafa Ali, Ercan’a para verir vermesine ama Ercan kendisine verilen bu parayı söylediği gibi kullanacak mıdır acaba? Ercan her zaman olduğu gibi Efe’nin de aklına uyarak yine servet peşinde olacaktır.

 

Ercan kuracağı iş ile servetini Hatice Ana’nın yapacağı gözleme ve bazlamalarını satarak elde etmenin planını yaparken Ercan herkesten erken davranarak Hatice Ana’ya iş teklifinde bulunur. Seyfettin ve Mustafa Ali, annelerine gelen bu iş teklifi sonrası annelerinin ticarete atılma fikrine nasıl bakacaklardır.

 

Şakir futbolcusunu sattığı için biraz cebi para görmüştür. Arkadaşları ile erkek erkeğe eğlenmek için tekne turu ve balık ziyafeti önerir. Ama Duru, Badegül, Yıldız ve Dudu erkek erkeğe eğlenmelerine karşı çıkarlar. Kızlar da alış veriş yapmak isterler ve erkekler, erkek erkeğe eğlenmek için kızları mecburen alışverişe götürürler. Alışverişte kızlar gönüllerince eğlenirken erkekler fazla eğlenemezler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.