Vuslat’ta kasa ortaya çıkıyor

215

İmkansız bir aşkı konu alan  ve TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Vuslat” dizisi, 11 Kasım Pazartesi akşamı yirmi sekizinci bölümüyle ekranlara gelecek.

Yeni bölümü dizinin fanları tarafından merakla ve heyecanla beklenen sevilen dizi “Vuslat”ta bu hafta; Feride, Azizi ve Kerem’in tüm sırların içinde olduğu kasaya erişmeleri, Aziz’in şüphelerinin doğru olduğunun ortaya çıkması ve Zehra’nın kaderini değiştirecek sürpriz ekranlara yansıyacak.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi “Vuslat”ın yeni bölümünde neler olacak:

Eski kasaların olduğu eve doğru hareket eden Aziz, Kerem ve Feride sonunda sırlarla dolu eve giderler. Evde bulunan kasanın içinde buldukları haritanın neyi işaret ettiğini çözmeye çalışırken, bir tuzakla karşılaşırlar. Tuzak ve engelleri aşabilirlerse buldukları harita onları nereye götürecektir? Kerem, Feride ve Aziz’i kim takip etmektedir. Kader ortaklığı yapmış Feride, Kerem ve Aziz sırların ortaya çıkmasıyla kendilerini nerede bulacaklar.

Polislerin baskını ve sonrasında açılan mali soruşturma Korkmazer Holding’de, beklenmedik yeni problemler doğurur. Nehir’le şirkete gelerek konuşan Yalçın’ın bu konuşması olayları bambaşka bir noktaya taşır. Nehir artık kendisini Tahsin’in oyuna getirdiğini düşünürken Feride için sorunlar git gide büyümeye başlar.

Aziz’in kendi geçmişi ile yaptığı araştırmalar soruları da beraberinde getirmeye başlar. Olaylar Salih Baba’ya bağlanırken, Aziz’in Tahsin’den öğrendiği bilgiler şüphelerini doğrularken hesaplaşma ile karşı karşıya bırakır.

Mahallede ki evine taşınan Zehra eski güzel anılarını beraberinde getirdiği gibi aynı zamanda tozlu raflarda bıraktığı sırlar da ister istemez gün yüzüne çıkmaya başlar. Feride’nin tek amacı ailesini bir arada tutmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.