Benim Adım Melek’te herkes havaalanında

408

Güçlü hikayesi ve oyuncu kadrosu ile Çarşamba günlerine damgasını vuran TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Benim Adım Melek” adlı dizide heyecan ve duygu dolu serüven devam ediyor.

Yapımcılığını Üs Yapım’ın yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş’ın oturduğu dizinin senaryosunu da Nilüfer Özçelik ve Berfu Ergenekon’un kaleme almış.

Benim Adım Melek’in yedinci bölümünde neler olacak:

Alpay, uzun uğraşlar  sonunda istediğini elde eder. Alpay Seyitali ile beraber Almanya’ya gidecektir ve ikili beraber havaalanındadırlar. İstemeden babasının oyununa alet olan Defne bir anda şüpheleri üzerine çeker. Alpay Almanya’da kendisini bekleyen büyük sürprizi öğrenince yeni planlar yapmaya başlar. Seyitali yaşadığı ve gördüğü tüm olaylar sonrasında Melek’e babalığını yapacak mı? Mithat geçmişinde yaşamaya devam ederken bu kez kime karşı düşmanlık yapmaya başlayacaktır. Avluda bulunan herkese suçsuzluğunu anlatmaya çalışan Defne, Kadriye’nin attığı çığlık üzerine arada kalan Melek kızı Defne’ye mi yoksa çığlık atan Kadriye’ye mi yardım edecek?

Küçük Seyitali’nin ruh hali nasıl olacaktır? Almanya’da onu neyin beklediğinden haberi yoktur. Defne babasının oyununa gelmesini kaldırabilecek midir?  Kızı Melek ile hala aralarında sorun olan Seyitali bu sorunları aşmak için hamleler yapacak mı?.

Benim Adım Melek adlı dizinin başrollerinde Kutsi, Nehir Erdoğan, Şeref Sezer, Ulvi Kahyaoğlu, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler rol alıyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.