Robert De Niro emeklilik planı yapmıyor

292

Hollywood’un usta ismi 76 yaşındaki Robert De Niro, emekliliğin anlamının daha az çalışmak ya da çalışmamak olduğunu söyleyerek, bu durumun kendisine uymadığını ve emekli olmayacağını açıkladı.

Yönetmen Martin Scorsese’nin son filmi olan The Irishman, Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci ve Harvey Keitel’ı buluşturdu. Filmde, esrarlı bir şekilde kaybolan sendika lideri Jimmy Hoffa (Al Pacino) ile mafya tetikçisi olan Frank Sheeran’ın (Robert De Niro) gerçek hikayesine odaklanıyor, Film, 27 Kasım tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Robert De Niro, filmde genç halini teknoloji sayesinde kendisinin oynadığını ifade ederek, yaşadığı tecrübeyi anlatı.

Niro, 10-11 sene önce projenin başlangıcında genç halini oynayacak oyuncuları düşündüklerini, projenin başlangıcından çekimlere kadar olan süreçte daha da yaşlandıklarını ve teknolojinin de ilerlediğini anlattı.

Niro, yönetmen Martin Scorsese’nin genç halinin de kendileri tarafından oynanmasına karar verdiğini ifade ederek, öncelikle ekran testleri yaptıklarını, tüm filmi şimdiki bu yaşta çekip genç hallerini oynamanın hoşlarına gittiğini söyledi. Hareket koçu ile çalıştıklarını, 76 yaşında olduğunu ve 39 yaşındaki halini oynadığını vurgulayan Robert De Niro, filmde merdivenlerden inerek Ray Romano ile buluşacağı bir sahnenin bulunduğunu ve dikkatlice indiğini söyledi.

Niro sonrasında yaşananları şöyle anlattı. “Koçumuz ‘39 yaşındasın, kambur, tedirgin inemezsin merdivenlerden. 30 yıl önceki halini hatırla, aktif ol ve zıpla!’ dedi. Sanki hatırlamak hareket etmeye yardımcı oluyormuş gibi. Ama aktörsen, rol için yapacaksın. Ben de öyle yaptım, kendimi merdivenlerden aşağıya bıraktım. Sonra ne oldu? Marty (Martin Scorsese) o sahneyi kesti.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.