Şampiyon’da Yaman ortadan kayboluyor

249

Bu sezonun TRT 1 ekranlarında yayınlanan iddialı dizisi Kafkas lakaplı eski şampiyon boksör Fırat Bölükbaşı’nın ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon” yeni gününde yeni bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi “Şampiyon” da bu hafta neler olacak.

Necdet Suphi’nin ölümündeki gerçeği öğrenen Zafer ne yapacak?

Tansel hakkında edindiği bilgiyi Zafer Fırat’la paylaşır. Zafer Fırat’a Akif’in video kaydını izletir. Fırat izlediği video kaydı sonrası yıllar sonra Necdet Suphi maçında hiçbir suçunun olmadığı gerçeğiyle yüzleşir. Fırat Zafer’den bu kaydı hiçbir şartta Suna’ya izletmemesini tembihler. Fırat’ın artık bundan sonraki amacı savaş değil barış istemektedir. Oğluyla huzur içinde yaşayacağı bir hayat düşünmektedir. Ama ne Aladağlı, ne Tansel Fırat’ı rahat bırakmak gibi bir niyetleri yoktur. Yaman Aladağlı’nın varlığından haberdar olduktan sonra Fırat ve ailesi adına endişelenmeye başlar. Yaman ailesine Aladağlı’nın kim olduğunu üstü kapalı anlatır ve oğlu ile Fırat’a uzak durmalarını tembihler. Suna Tansel’le ilişkisini sonlandırmıştır ve bu durumu ailesine de söyler. Ama annesinden çok sert tepki alır. Çünkü ailesi ile Tansel arasında geçmişten gelen bir sır vardır ve bu sırrın ortaya çıkamaması gerekmektedir.

Artık babası ile kavuşan Güneş çok mutludur, hayatında yeni bir heyecan vardır o da okuludur. Fırat sonunda oğlu Güneş’i okula yazdırır.

Babasıyla hastanede yaptığı konuşmadan dolayı Nesli içten içe vicdan azabı çekmektedir… Babasına karşı haklı olmasına rağmen çok sert çıktığı için üzgündür. Babasından özür dilemek ister ama babası ortalarda yoktur ve gece de eve gelmemiştir. Ertesi günde babasına telefonla ulaşamayan Nesli daha da üzülür. Ve artık ister istemez babasının başına bir şey geldiğini düşünmeye başlar.

 

“Şampiyon” yedinci bölümüyle 3 Kasım Pazar saat 20.00’de TRT 1’de!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.