Elimi Bırakma’da Sumru yeniden harekete geçiyor

281

Pazar akşamlarının TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizilerinden biri olan “Elimi Bırakma”,  elli birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Merakla beklenen Elimi Bırakma adlı dizinin Pazar akşamı yayınlanacak 50.bölümünde neler yaşanacak.

Aralarında yaşanan tüm sorunlara rağmen Azra ve Cenk barışırlar, Evliliklerine Azra bir şans daha verecektir… Azra’nın evliliğine bir şans daha vermesi Sumru’nun tekrar harekete geçmesine neden olurken, Sumru’nun gözden kaçırdığı ve bilmediği bir şey vardır. İlk kez Azra, Sumru’nun olası hamlelerine karşı hazırlıklıdır.

Kendi meseleleri yetmezmiş gibi Azra ve Cenk bir yandan da ailelerini bir arada tutmak için büyük uğraşlar vermektedirler.

Arda’dan kızını uzak tutmaya karar veren Barış bu konuda ilk adımlarını atmaya başlar. Kızı Damla’yı Arda’dan uzak tutmak için Damla’yı yurt dışına gönderirken bunun iki ailenin hayatını nasıl değiştireceğinin farkında bile değildir.

Sahip oldukları her şeyi bir anda bir gecede kaybeden ve yolları kesişen Azra ile Cenk’in kesişen hikayesinin anlatıldığı yönetmenliğini Hakan İnan ve Mücahit Akyoldaş’ın yaptığı, Rahşan Çiğdem İnan’ın senaryosunu kaleme aldığı, TRT 1 ekranlarının en çok sevilen dizilerinden biri olan “Elimi Bırakma” dizisinin başrollerini Alina Boz, Alp Nevruz, Dolunay Sert, Alp Navruz, Nihat Altınkaya ve Seray Gözler üstlendi.

TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren dizisi Elimi Bırakma, her pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.