Kalk Gidelim’de otel satılacak mı?

375

TRT 1 ekranlarında her bölümü merakla beklenen aile hikayesi ve komedisi ile izleyicilere kahkaha dolu anlar yaşatan “Kalk Gidelim” 26 Ekim Cumartesi günü 83. Bölümüyle ekranlara geliyor.

Sevilen dizi Kalk Gidelim’in 83. bölümünde neler olacak:

Dünya Tarım Fonu’ndan gelen misafirleri Hacı ve Hatice gezdirip eve dönerler. Hacı Hüseyin ve Hatice, Şerif eve döndükten sonra, evlilik konusunda  Seyfettin ve Sevda’yı kenara çekip konuşurlar. Bu toplantıdan işkillenen Nurcan ve Mustafa Ali de kafalarında başka bir şey kurmaya başlarlar Tüm bunların üstüne Hacı Hüseyin, Mustafa Ali’yi kenara çekip “oteli satalım, olmayacak oğlum orası” deyince, işkillenerek aile içinde kendilerinden habersiz bir şey döndüğüne kanaat getirirler.

Kayınbabası ile karşılaşmak istemeyen Seyfettin ani bir karar alarak Sevda’yı apar topar tatile götürmeye karar verir. Sevda’ya son zamanlarda çok yıprandığını kafasını dağıtması gerektiğini söyleyerek yola çıkar. Seyfettin kayınpederi karşısında devamlı damat olarak ezilirken kayınpederi de hiç bir fırsatı kaçırmayarak Seyfettin’e adeta kök söktürür.

Köylüleri “Çekirdekçi Kız” olarak birbirine düşüren Ercan’a köyün esnafları artık konuşmamaya ve alışveriş yapmamaya başlarlar.

Yıldız anne ve babasının İnsaf ile tanışmak için gelebileceklerini söylerken, İnsaf köyde önüne gelen herkese Yıldız’ın babası diye davranır ve olaylar zincirleme olarak herkesi etkiler.

Aynur hanım Şerif’in kirli eşyalarını karıştırırken Şerif’in ölen eşinin fotoğrafını görünce büyük bir sürpriz yaşar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.