Şampiyon’da ortaya çıkan video ortalığı karıştıracak

197

TRT 1 ekranlarının  yeni dizisi “Şampiyon” yedinci bölümü ile 24 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de ekranlara geliyor.

Eski bir boksör olan Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş’in hastalığının tedavisi için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”un yedinci bölümünde neler olacak:

Tansel hakkında edindiği bilgiyi Zafer, Fırat’la paylaşır. Fırat’a Akif’in video kaydını izletir. Aradan geçen uzun zaman sonrasında Necdet Suphi maçında hiçbir suçunun olmadığını fark eden Fırat ilk anda bu şoku hemen atlatamasa da Zafer’den bu video kaydını Suna’ya asla izletmemesini tembihler. Fırat artık kimse ile savaşmak istememektedir. Oğlu ile barış dolu bir hayat yaşamak istemektedir. Ama Aladağlı ve Tansel’in kendisi ile barışmak ve rahat bırakmak gibi bir niyetleri yoktur. Yaman, Aladağlı’nın varlığından haberdar olduktan sonra Fırat ve çocuğu için endişelenmeye başlar.

Yaman’ın endişesinin sebebi, Aladağlı’yı yıllar önce Belene kampında tanışıyor olmasıdır. Yaman Aladağlı’nın kim olduğunu detaylara inmeden ailesine özetler. Derviş’in, karşılaşabilecekleri en tehlikeli insan olduğunu Fırat’a, Zafer’e uzak durmalarını sıkı sıkı tembih eder. Suna Tansel ile olan ilişkisini sonlandırdıktan sonra bunu ailesine de açıklar. Fakat Suna’nın annesi ayrılmalarına sert tepki gösterir. Bilmediği tek şey ise ailesi ile Tansel arasında geçmişten gelen bir sır olduğudur. Bu sırrın ortaya çıkmaması için kızının ilişkisini sonlandırmasına karşı çıkar ve bir an önce kızının Tansel ile ilişkisini düzeltmeye çalışır.

Günel en sonunda babasına kavuşmuş ve her şey yoluna girmiştir. Güneş’in okula başlama zamanı gelmiştir. Fırat oğlunu okula yazdırır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.