Benim Adım Melek’de yeni başlangıçlar

214

TRT 1 ekranlarında tanınmış oyuncu kadrosu ve  güçlü hikayesi ile Çarşamba gecelerine damgasını vuran ‘Benim Adım Melek’ adlı dizide heyecan ve duygu dolu anlar yaşanmaya devam ediyor.

Yönetmenlik koltuğunda Türkiye’nin ünlü yönetmenlerinden biri olan Cem Akyoldaş’ın yaptığı, Nilüfer Özçelik tarafından senaryosu yazılan  ve Berfu Ergenekon’un kaleme aldığı “Benim Adım Melek”, beşinci bölümü ile ekranlara geliyor.

Yeni bölümü merakla beklenen dizide bu hafta neler olacak:

Alpay, artık gözünü tamamen karartarak menfaati için her şeyi göze almıştır. Melek beni boşadı cümlesi Karadağ konağında adeta yankılanır. Melek yaşananlardan dolayı perişan, Seyitali ise oldukça öfkelidir. Uzun bir zamandan sonra ilk kez Baba, yüz yüze gelirler. Melek, bütün gerçekleri babasına anlatmak için kendisin de o gücü bulabilecek midir? Babası Seyitali’nin soğumayan yüreği karşısında hala sessiz kalabilecek midir? Nefise’nin ani hamlesi bir anda  her şeyi değiştirirken, Mithat, geçmişte yaşadığı tüm acılarının ardından son kararını verir. Alpay artık pes etmeme kararından sonra yeni bir plan kurarak Melek’i yeni bir başlangıca sürüklemeye başlarken, Melek çocukları, hastalığı ve kendisine sırt çevirmiş ailesi derken uzun bir süredir gülmeyen yüzü yaşadığı küçük sürprizler sayesinde tekrar gülecek mi?

Dizinin başrollerini; Nehir Erdoğan, Kutsi, Rabia Soytürk, Ulvi Kahyaoğlu, Şerif Sezer, Mustafa Mert Koç gibi ünlü isimler paylaşıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.