Kalk Gidelim’de büyük yarış başlıyor

196

TRT 1 ekranlarının her bölümü büyük bir merakla beklenen komedi dizisi Kalk Gidelim bu haftada izleyenlerine kahkaha dolu dakikalar yaşatmaya devam edecek. Kalk Gidelim dizisinin 82 bölümü 19 Ekim akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Örnek Çift Yarışması Başlıyor…

Behice’nin verdiği yüzük ile Meryem küçük bir şok yaşar ve Meryem’e Behice bu yüzüğü neden verdiğini anlatmak zorunda kalır. Dünya Tarım Fonu köye ziyaret için gelecektir ve köydeki herkesi büyük bir telaş sarar. Köy muhtarı Çoşkun’a kaymakam gelen ziyaretçilere köyden bir çiftin köyü tanıtmasını ister. Peki muhtar Dünya Tarım Fonu üyelerine köylerini tanıtması için kimi seçecektir?. Bu görev için Perihan ile Sefer, Sevda ile Seyfettin, Nurcan ile Mustafa Ali ve Meryem ile Seyfettin talip olurlar. Aday olan çiftler arasında tartışmalar çıkınca iş yarışmaya döner ve köy halkından örnek çifti seçmesi istenir.

Yarışma başlamadan önce Sevda’yı karşısına alan Seyfettin gizli bir şeyler söyler. Söylediği gizli şey doğumda ölen çocuklarının hayrına bir şehit çocuğuna burs verdiği ve başına bir şey geldiği takdirde bu bursa devam etmesini tembihler.

Azerbaycan’dan Şakir’in Futbol Takımına Sürpriz Transfer Teklifi!

 

Azerbaycan 3.Lig takımlarından birisinden Şakir’in futbol takımından bir futbolcuya transfer teklifi gelir. Şakir, köyde transfer görüşmesi için gelecek olan Azerbaycan yetkililerini karşılamak için tören düzenler.

 

‘Çekirdekçi Kız’ Nihayet Yakalandı!

 

Köydeki dedikoduları “Çekirdekçi Kız” nicki ile yayınlayanın Ercan olduğunu tespit eden Veli bunu Duru’ya söyler ve ispatlar. Veli artık Ercan’ın bu son yaptığı rezilliğin dersini vermek için elinden geleni yapmaya başlar.

Örnek Çift Kim Olacak?

 

Köye gelecek Dünya Tarım Fonu yetkililerine köyü tanıtacak konuşma için iki dil bilen Mustafa Ali ve Nurcan, kendilerini bu iş için daha uygun görürken Sevda ve Seyfettin’de İngilizce öğrenmeye karar verirler ve ders almaya başlarlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.