Elimi Bırakma’da Feride köşkü terk edince işler karmaşık bir hal alır

343

TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Elimi Bırakma” dizisi artık Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olmaya başladı. Elimi Bırakma dizisi Pazar akşamı ellinci bölümü ile ekranlara gelecek.

Yönetmenliğini Mücahit Akyoldaş ve Hakan İnan’ın beraber yaptığı, senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan’ın yazdığı ve başlıca rolleri Alina Boz, Alp Navruz, Dolunay Soysert, Nihat Altınkaya ve Seray Gözler’in üstlendiği dizinin bu haftaki bölümünde neler olacak?

Kendisine bin bir oyun ve hile düzenlendiğini öğrenen Feride kendisine yapılan haksızlıkları kabul edemez ve konağı terk eder. Azra ve Cenk’in boşanma davasına günler kala Feride’nin konaktan ayrılması Cenk ve Azra’yı zor durumda bırakır. Feride’nin konaktan ayrılması neden Cenk ve Azra’yı zor durumda bırakacaktır?

Bir çok şeyin arka arkaya ortaya çıkması sonucu Serap’ın mirasla ilgili endişelerinin artmasına yol açar. Serap bir çözüm ararken Cenk’in yaptığı son hamle her şeyi alt üst edecek ve dengeleri bozacaktır. Cenk’in son hamlesi sadece Serap’ı mı etkileyecektir yoksa bu hamle başkalarını da mı zor durumda bırakacaktır.

Damla yaşadığı kazanın vicdan azabından dolayı değişmeye başlamış ve bu değişim yüzünden babası ile de arasında sorunlar büyümeye başlar. Damla vicdanı ile baş başa kaldığında altında ezildiği duyguları kiminle paylaşacaktır? Sumru tüm olanları kendi lehine çevirmek için çareler aramaya başlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.