Şampiyon’da Fırat ringe çıkıyor

218

TRT 1 ‘in en çok izlenen dizilerinden biri olan Şampiyon, eski bir boksör olan Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş için ringlere dönme mücadelesini konu alan “Şampiyon”un altıncı bölümünde neler olacak:

Güneşi geri alabilmek için Zafer’e Fırat, Tansel’le yaptığı anlaşmayı anlatır ve Fırat’ın kafes maçlarına hazırlanması için antrenmanlara başlarlar. Tansel ringde Fırat ile karşılaşacak dövüşçülerin listesini hazırlar ve dövüşçülerine Fırat’ın kafes dövüşünden sağ çıkmaması için talimat vermiştir. Yaman’dan habersiz Fırat ve Zafer antrenmanlara devam ederken, Serhat ve Mücella ile görüşen Yaman, Fırat hakkındaki şikayeti geri çektirme telaşına düşmüştür.

Babasının yokluğunda Suna, Güneş’le ilgilenmeye devam ederken bir yandan da Fırat’la ilgili iç hesaplaşma yaşamaktadır. İç hesaplaşmalar yaparken 7 yıl önceki müsabakada ağabeyinin yerine Fırat’ında ölebileceği ihtimalini düşünür. Mücella cephesinde Fırat2ın suçsuz olma ihtimali karışıklığa sebep olur. Mücella, Tansel’den aldığı para yetmeyince, Tansel’in kapısına yaptıklarından dolayı kocası ile arasının bozulduğunu söyleyerek dayanır. Fakat bu düşüncesizce hareketi kendisine pahallıya mal olacaktır.

Kafes dövüşünde Fırat’ı büyük bir tehlike beklemektedir. Karma dövüş şampiyonu Camgöz’ün karşısına Fırat bu tehlikeden habersiz çıkar. Camgöz’ün Fırat’ı ringde köşeye sıkıştırdığı bir anda önemli bir bilgi edinir. Öğrendiği şey aslında hayatlarındaki en büyük düşmanın Tansel olmadığı gerçeğidir…

Fırat çok yakın bir zamanda en büyük düşmanı Derviş Aladağlı ile karşılaşacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.