Kalk Gidelim’de Nurhatçe gerçeği ortaya çıkacak mı?

449

Aile hikayesi ile Türk televizyon dizileri arasında sağlam bir yer edinen ve her bölümü merakla beklenen Kalk Gidelim bu hafta 81.bölümü ile ekranlara gelecek.

Peki bu hafta sevilen dizi Kalk Gidelim’in 81. bölümünde neler olacak:

Seyfettin, yüzleşmeye başlıyor

Sevda’ya Seyfettin Nurhatçe’nin kendi çocukları olmadığını bildiğini söyler. Seyfettin’in sözleri sonrasında Sevda şaşkındır. Sevda şaşkınlığını üzerinden atar atmaz Seyfettin’e nasıl öğrendiğini sorunca Seyfettin’de nasıl öğrendiğini anlatır. Mandırada Şerif ve Seyfettin yüzleşirler. Gerçekler ortaya çıkmaya başlayınca Sevda ve Seyfettin, ne yapacak?

Sosyal Medyada dedikodur rüzgarı ortalığı karıştıracak!

İnternette daha önce kurulan Yeşilyurt kadınlar grubunda “çekirdekçi kız” adlı yeni bir profil açarak her gün dedikoduları paylaşmaya başlar. Belli aralıklarla yaptığı paylaşımlarla kim ne yapmış her şeyi açıklamaya başlayınca köy karışmaya başlar.

Nurcan anneanne olma  kabuslarına sürüklenmeye başlar…

Meryem, Behice ve Şerif’i sohbet ederken görünce sinirlerine hakim olamaz. Dal’ların oğulları ile kız kardeşini bir arada olmasını düşünmek dahi istemeyen Meryem buna bir çare aramaktadır. Nurcan herkes başka bir sorunla uğraşırken kendisinin anneanne olma fikrine alışamamaktadır ve ona bu bir kabus gibi gözükmeye başlar. Nurcan’ı teselli etmek de Mustafa Ali’ye kalır.

Herkesin elinde telefon Çekirdekçi Kız’ın yayacağı yeni dedikoduyu beklemeye başlarlar. Behice’nin Çekirdekçi kız olduğunu düşünen Badegül aldığı cevap sonrası bu düşüncesinden vazgeçerken Çekirdekçi Kız’ın gerçek kimliği ortaya çıkacak mıdır?

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.