Şampiyon’da Güneş, yetiştirme yurduna yerleştiriliyor

168

TRT 1’in yeni sezonda en çok izlenen dizilerinden biri olan Şampiyon 10 Ekim Perşembe günü beşinci bölümü ile ekranlara gelecek

Fırat, Güneş’i geri alma mücadelesinde.

Fırat’ın uğruna boks hayatına geri döndüğü oğlu Güneş  yetiştirme yurduna yerleştirilmiş ve babasının kendisine verdiği sözü beklemektedir. Fırat da oğluna hava kararmadan oradan kendisini alacağı sözünü yerine getirmek için çabalamaya başlar. Ama bırakın oğlunu yetiştirme yurdundan almayı orada bile oğlunu görmesi için büyük bir mücadele vermesi gerekmektedir. Baba ve oğul arasındaki güçlü bağı gören Suna, baba ve oğlunu ayırmanın doğru bir karar olmadığını kendi kendine sorgulamaya başlar.

Suna ile barışmaya çalışan Tansel, beklemediği bir anda köşeye sıkışınca, Suna Tansel’in gerçek yüzünü görmeye başlar. Gördükleri karşısında Suna ile Tansel’in arası gittikçe bozulacak ve Tansel daha da saldırganlaşmaya başlarken bu saldırganlığın ilk kurbanı Zafer olacaktır.

Serhat ve Mücella cephesinde ise tüm gerçekler yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar. Sosyal Hizmetlerden gelen bilgilendirme celbi eline geçen Serhat, ağabeyi hakkında şikayette bulunan kişinin karısı olduğundan daha da şüphelenmeye başlar. Mücella ise bu durumdan kendisini kurtarmak için bir kurtuluş planını devreye sokar. Bu planda kocasını dahi ateşin ortasına atmaktan çekinmeden planını devreye sokar.

Fırat ise oğlunu yetiştirme yurdundan kurtarmak için Tansel ile masaya oturur. Tansel ile yapacağı anlaşma sonrasında oğluna verdiği sözü tutacakken, karısına ölmeden önce verdiği sözü bozmak zorunda kalacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.