Justin ve Hailey Bieber’dan romantik klip

469

Evlenip boşandıktan bir yıl sonra tekrar evlenen Justin Bieber ile Hailey Bieber çifti, “10.000 Hours” adlı şarkının klibinde beraber oynadı. Çift, geçtiğimiz yaptıkları hafta ikinci düğünlerinin ardından sonra birlikte rol aldıkları kliplerini yayınladı.

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber’ın kendi müzik grubu Dan + Shay ile birlikte yaptığı “10.000 Hours” adlı şarkının yayınlanan klibinde, model olan eşi Hailey Bieber ile çektikleri romantik sahneler bulunuyor.

Şarkının sözleri, “On bin saat ve sonra bir on bin saat daha harcardım. Eğer o tatlı kalbini öğrenmek için gereken buysa. Ve asla oraya gelmeyebilirim, ama deneyeceğim. Öyleyse on bin saat veya hayatımın geri kalanındaysa. Seni seveceğim” sözlerini içeriyor. Üç dakika olan şarkının klibinde Bieber çifti öpüşüyor ve birbirlerine sıkı sıkı sarılıyor.

25 yaşında olan Kanadalı şarkıcı Bieber, bu hafta “Wedding Music” (Düğün Müziği) adını verdiği yeni bir single çıkaracak.

22 yaşında olan model Hailey (Baldwin) Bieber ile ikinci kez evlenen Justin Bieber, bir dönem depresyonla mücadele ettiği için müzikten ayrı kalmıştı. Bieber, 2017 yılındaki dünya turu kapsamında son 14 konserini iptal etmiş ve müzik kariyerine bir süre ara vermişti. Bieber o dönemde, “Aklımın, kalbimin ve ruhumun devam edebilir hale gelmesini istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Justin Bieber, 2019 yılının yaz ayında İngiliz şarkıcı Ed Sheeran ile “I Don’t Care” şarkısına düet yapmış, bu düet şarkıcının dönüş yapma sinyale olarak değerlendirilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.