Şampiyon’da işler karışıyor

152

TRT 1’in ekranlarının yeni dizisi “Şampiyon” Perşembe akşamı dördüncü bölümü ile ekranlara gelirken dizide Eski şampiyon bir boksör olan Kafkas lakaplı Fırat Bölükbaşı’nın oğlu Güneş’in rahatsızlığını tedavi ettirmek için ringlere geri dönüşü anlatılıyor.

Şampiyon dizisinin bu haftaki bölümünde, Suna’nın görev yaptığı hastaneye Güneş fenalaştığı için kaldırılmıştır. Güneş’in başında Mücella, Serhat, Nesli ve Yaman, başındadır. Güneş’in başında bekleyenler Fırat’ın ve Zafer’in nezarette olduğundan hiçbirinin haberi yoktur.

Fırat’la Tansel nezarette pazarlık yaparlar ve Fırat’a özgürlüğüne karşılık Güneş’ten vazgeçmesini teklif eder.

Kerem, Yaman hocayla çalışmak için uğraşlar vermeye devam ederken adeta spor salonunda Yaman hocayı ikna etmek için nöbet tutar. Yaman hoca dayanamayarak Kerem’e onu neden kabul etmediğini anlatır. Suna, Tansel’in Fırat’ı tehdit etmesini öğrendiği için Tansel ile araları gerilir ve Suna, Tansel’in aramalarına geri dönmez.

Mücella ise Tansel ile yaptığı işbirliğini fırsata çevirir ve Fırat’a beklemediği bir teklifte bulunur ve Mücella’nın bu teklifi karşısında çaresiz olan Fırat bu teklifi kabul eder.

Zafer, Nesli’nin sırrını öğrendiğinde çılgına döner. Nesli, Fırat’a açılmak isterken herkesin duygularını alt üst eden bir gelişme olur.

Suna hala kafasında bin bir soru ile Güneş’in tedavisini yaparken, bir yandan da kendisini sorgulamaya devam ederken aynı zamanda Kerem’in tepkisini frenlemeye çalışmaya devam ederken Kerem ile sıkıntılar yaşamaya devam eder.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.