Kalk Gidelim’de Meryen DNA sonucunu açıklıyor

131

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen keyifli komedi dizisi “Kalk Gidelim” bu hafta yine aile değerlerini keyifli bir şekilde anlatmaya devam ediyor.

Her bölümü merakla beklenen, komedisi ve güçlü aile hikayesiyle izleyicilerine kahkaha dolu anlar yaşatan dizinin bu hafta yayınlanacak olan 79. bölümünde neler olacak:

Meryem DNA testini açıklıyor…

Meryem  uzun zamandır merakla beklenen DNA sonucunu açıklar ve ortam bir kez daha hareketlenir. Meryem’i tanımak isteyen Behice, için Meryem’de bir takım güzellikler düşünür. Behice için iyi bir şeyler yaparken Meryem, Badegül’ü de gücendirmek istemez. Tüm bu olaylara serveti bölünme tehlikesi yaşayan Ercan olacaktır. Efe ve Ercan kafa kafaya vererek Meryem’in tekrar ilgisini kazanmak için planlar yaparlarken bunun için de Nurcan’ı devreye sokarlar.

Duru evini terk edip baba evine dönüyor…

Halı sahada yapılan maçta Sefer’e Mustafa Ali’de cephe alınca iki aile arasında yaşanan gerilim biraz daha büyür. Veli’yi ketum olmakla suçlayan Duru bebek istemediğini düşündüğü Veli’yi terk ederek evden ayrılır. Hacı Hüseyin’in evine dönen Duru kadınlar tarafından hoş karşılanmaz. Veli’nin kızını üzdüğünü babası Mustafa Ali’nin duymaması için tek yol evdeki erkekleri evden uzaklaştırmak ve onları dışarıda işlerle meşgul etmek olduğunu düşünürlerken o sabah ummadıkları bir olayla karşı karşıya gelirler ve bu olaydan kendilerini sıyırmak için bin bir türlü takla atmak zorunda kalırlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.